021 - 91 300 402

سرویس پخش زنده اینترنتی اختصاصی

خدمات پخش زنده اینترنتی

خدمات پخش زنده اینترنتی و ویدئو استریمینگ را به صورت اختصاصی و با قابلیت نمایش در سایت یا هر رسانه اجتماعی مشتری با کیفیت برتر و امکانات پرشمار بدون درج تبلغات مزاحم و امکانات کاملا بروز و مدرن ارایه می کند پخش زنده اینترنتی استریم1

خدمات اصلی استریم1

پخش زنده ویدئویی ویا صوتی
خدمات ویدئو به درخواست (VoD)
ارایه پلت فرم پخش زنده اینترنتی
اجرای پخش زنده اینترنتی رویداد و برنامه
مشاوره جهت راه اندازی سیستم پخش زنده اینترنتی
آموزش و پشتیبانی فنی اجرای پخش زنده اینترنتی
 

بازپخش پس از اتمام برنامه

قابلیت نمایش ذخیره پخش زنده اینترنتی و بازپخش برنامه پس از اتمام به مدت دلخواه. همچنین میتوانید نسخه میکس و مونتاژ شده را به صورت اختصاصی بر روی سرور قرار داده و نمایش دهید.
 

سرویس امن

پیکربندی سخت افزاری، شبکه و نرم افزاری مبتنی بر رعایت امنیت و با یکپارچگی کامل. استفاده از پروتکل های رمزگذاری اطلاعات SSL جهت برقراری ارتباط امن از منبع تولید سیگنال به سرور و همچنین امکان ارایه پخش زنده اینترنتی به صورت محرمانه و خصوصی ویا پس از اهراز هویت.
 

درج بنر تبلیغاتی

نمایش تبلیغ یا معرفی در ابتدای پخش زنده اینترنتی به صورت فیلم یا بنر عکس. این مورد امکان درآمدزایی و کسب درآمد یا معرفی حامیان رویداد را مهیا مینماید. همچنین امکان درج در مکان های خاص مشخص ازصفحه نمایش (مانند پایین) وجود دارد. تبلیغات بنری با جایگاه ثابت به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب‌سایت‌ های برتر، به تبلیغ برند خود بپردازید. در واقع شما در ویترین پر بازدید ترین وب‌سایت های کشور در معرض دید مشتریانتان قرار خواهید گرفت. فرمت های تبلیغاتی هر روزه در حال تغییر اند و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است. مالکیت بزرگترین بستر اشتراک ویدیوی کشور (آپارات) به ما این امکان را می دهد تا فارغ از نوع کسب و کار شما، به گروه هدف تان نزدیک شده و پیام تبلیغاتی شما را به بهترین شکل انتقال دهیم.
 

بلیط فروشی آنلاین

تماشای پولی (Pay-per-view) مخفف انگلیسی: PPV یکی از سرویس‌های تلویزیون‌های پولی است که در آن مشتری می‌تواند امکان پیوستن و مشاهده برنامه زنده اینترنتی مورد نظر خود خریداری کرده و از طریق پخش اختصاصی مشاهده کند. در سامانه این امکان پیش بینی شده و در صورت تمایل میتوانید فعال نمایید. در این سرویس حریم و امنیت به خوبی پیش بینی و رعایت شده است.

پخش زنده و ویدیوئی 360 درجه

ویدئوهای واقعیت مجازی (Virtual Reality) بیننده را در بطن رویداد قرار می‌دهند و بیننده می‌تواند زاویه دید را به دلخواه تغییر دهد و حس خیلی نزدیکتری به واقعیت داشته و خود را بهتر در محیط حس کند. کاربران هم میتوانند برای مشاهده برنامه از دستگاه های عادی خودشان استفاده نمایند و همچنین با استفاده از عینک VR به تماشای آن بنشینند. برای پخش زنده اینترنتی 360 درجه جهت داشتن پوشش کامل تصویر در هر لحظه بایستی دوربین های 360 درجۀ پخش زندۀ آنلاین استفاده شود. دوربین‌های پخش زندۀ 360 درجه (360 Live Stream) علاوه بر امکان فیلم برداری یا عکاسی به صورت 360 درجه، امکان آن را دارند که همزمان حاصل کار خود را بر روی اینترنت ارسال نمایند.
استریمینگ
برای مشاهده پیش نمایش کلیک کنید
360 درجه
برای مشاهده پیش نمایش کلیک کنید